CNAPPRO 5set/многу C8550A C8551A C8552A C8553A C8560A C8561A C8562A C8563A Тонер кертриџ чип за hp 9500 печатач чипови

CNAPPRO 5set/многу C8550A C8551A C8552A C8553A C8560A C8561A C8562A C8563A Тонер кертриџ чип за hp 9500 печатач чипови

Достапно за нарачка
DEN 1615.68
Достапност:

CNAPPRO 5set/многу C8550 A C8551 A C8552 A C8553 A C8560 A C8561 A C8562 A C8563 A Тонер кертриџ чип за hp 9500 печатач чипови
За Бренд : HP
Чип Тип : Тонер Чип
Чип Модел : C8550 A C8551 A C8552 A C8553 A C8560 A C8561 A C8562 A C8563 A
Машина Модел : За HP 9500 Чип Верзија : во светот
Боја : KCMY
Страница принос : 25,0 00 страници & 40,000 страници
Печати Стандард : (А4 при 5% покриеност)
Пакет Содржина : 5pcs x црното чип 5pcs x синозелена чип 5pcs x магента чип 5pcs x жолта чип
Слично Пакување :
Шопинг Водич Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената. Ви благодариме. Голем износ на пари на нарачката, ние може да обезбеди услуга која е прогласена за пониска вредност да ви помогне да advoid на високи тарифи.
Методи За Плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме .
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ве молиме undersatand,ви благодарам.
Превозот Начин
Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање.
Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас,тогаш ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации.
2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писмо.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот.
По-продажбата на услугата

За производот

боја:
C, Y, Б.К., М, Црна и Шарени
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Број На Модел На:
C8550A C8551A C8552A C8553A C8560A
Компатибилен Бренд:
HP
боја :
црна цијан магента жолта
Страница Принос:
25k 40k
се користи во:
9500
Чип tye:
тонер чип
ОЕМ Кодот:
C8550A C8551A C8552A C8553A C8560A
регионот:
САД
Количина:
5set/многу KMCY/set 20pcs/многу
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
време на испорака:
2-5 работни дена по плаќање

Избор на клиент