Новиот двострано жакард лен фустани облечи чај облека медитација облека 145 * 50cm
Новак - 10 %

Новиот двострано жакард лен фустани облечи чај облека медитација облека 145 * 50cm

Достапно за нарачка
DEN 863.52
DEN 777.00
Достапност:


Ткаенина ширина на 1.45 метри; нова крпа намали 5-6%; еден метар од ткаенина тежина од околу 400 грама; пука цена на 1 метар е 13.5 јуани.
Нови ~ пролет и есен облека ткаенини
Дали облека (облечи, чај облека, медитација облека, палто грб, итн.),
Перница tablecloths, рачно изработени, итн. се погодни за Ох, многу ретро о О!
Фото е во вид на снимање, како и про-увери шут о ~ ~

За производот

Бренд Име:
FANYI
Техника:
Плетени
Шема:
Обична Обоена
Материјал:
Лен / Памук
Тип:
Pongee Ткаенина
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
145cm
Тип На Производ:
Органски Материјал
Стил:
Dobby

Избор на клиент