Топла Pokemon си Одам Игра Лик Articuno Кристално Стакло Топката со Црна Линија Pokeball за Деца Божиќ Подароци
Новак - 18 %

Топла Pokemon си Одам Игра Лик Articuno Кристално Стакло Топката со Црна Линија Pokeball за Деца Божиќ Подароци

Достапно за нарачка
DEN 1391.52
DEN 1141.00
Достапност:


Топла Pokemon си Одам Игра Лик Articuno Кристално Стакло Топката со Црна Линија Pokeball за Деца Божиќ Подароци
Функција : многу симпатична и реалноста Pokemon си одам карактер 3 D дизајн на внатрешноста.и јасно топката со led светло база ќе се донесе тоа изгледа фантастично.многу добри подароци за pokemon си одам игра љубовник.Тоа може да се користи како многу убава ноќ светлина за вашите деца .Тоа мора да биде привлечна Божиќ Подароци
Големина : 80mm дијаметар
имаме четири опции за вашиот избор :
1 : топката само
2. една топка & едноставно не може да се ротира база која се користи battary и pokeball.основата е mulity боја се менува
3.една топка & ротира LED база може да се користи battary и НАИЗМЕНИЧНА струја и двете &pokeball.основата е mulity боја се менува
4.RGB led база со далечинскиот управувач &pokeball.оваа база ќе може да се избере остане во различни бои
ние, исто така, има многу други дизајни на располагање,само ги споделите со нас она што ви треба
Превозот бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.30-60 дена пристигне
Ако ви треба брза испорака 5-10 дена пристигнат,само треба дополнителни трошоци за превозот
Ако имате некоја посебна цел обичај,само контактирајте со нас
Забелешка : да се Обезбеди испорака адреса е детално и точно(адреса,поштенски број,контакт лице,телефонот Нема)
Вашиот Позитивен Фидбек(5 ѕвезди) е навистина Важно за нас
така pls ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите

За производот

боја:
топката само
Тема:
самовила
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
ќе&ен
Стил:
Модерна
дизајн:
pokemon си одам Articuno
Големина:
80mm дијаметар
логото:
3D
Употреба:
Bithday подароци

Избор на клиент