2pc 18ml ФДА Не се држи масна масло Силикони Dab восок тегла+2pc Bho stianless Dabber Резба алатки+1pc бутан Силикони печење dab мат

2pc 18ml ФДА Не се држи масна масло Силикони Dab восок тегла+2pc Bho stianless Dabber Резба алатки+1pc бутан Силикони печење

Достапно за нарачка
DEN 623.52
Достапност:

2 парчиња 18ml ФДУ Силиконски Восок од Нафта Dab Сад Не-стап Складирање тегла+ 2pc stianless Столари Dabber алатка+1pc Силикони Печење dab Мат
Карактеристики :
1.Продажба цена - фабрика директни цена, за да се избегне прекумерна средно линкови, да се зголеми за повратни информации од корисниците.
2.Безбедност на храна - преку ЕУ, Германија, сад барајќи храна одделение тест, под -40 ° C-280 ° C висока температура безбедно да се користи.
3.издржливи живот. може да userepeatedlyfor повеќе од 4000 пати, дизајнот на стаклени влакна засилен прави силикони подлога има долг живот.
4. Постојана не-стап - постојани (non-stick, тоа ќе notlose оваа функција поради носење.
5. Супер адсорпција - адсорпција способност, може да се апсорбираат такви различни телевизија во конзола дрво на маса, од нерѓосувачки челик маса, мермер маса, стакло врвот, е идеален за месење маса, Ganmian работа сечкање одбор, исто така се идеални за Западен Placemats .
6.Чиста и зелена - без маснотии, соголување многу лесно. Може да се користи како шеќер не-стап влошки.
7. Супер перат - рамна или нежно избришете го со мека ткаенина за чистење на силиконски подлога. Или четка за лесно со мала количина на детергент.
8. Лесно складирање - обично кога не е во употреба, може да биде свиткан и да се чуваат, не го окупира просторот.
Пакетот вклучува :
1. 2 парчиња 18ml дрога кутија силикони контејнер(бои случаен избор)
2. 1pc 120mm Dab алатка и 1pc 56mm dab алатка(случаен)
3. 1pc 11*8.5 mm силикони мат(случаен)
Служба : Ние ќе го замени скршен делови со нови делови во следна цел, ако тоа ' s unartificial оштетени избираме најевтините и најбезбедно превозот начин за вас. Ние ќе го следи цел додека не се добие стока,било прашања или проблем еднаш сте го добиле на нашите производи,pls се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ви благодариме

За производот

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Употреба:
Храна
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Силиконски се концентрира на нафта сад
Големина:
S
Материјал:
Силиконска Гума
Капацитет:
0-100ml
Бренд Име:
OUSSIRRO
Мирудии Сад стилови:
маска
корисникот:
восок/бутан масло/концентрира
боја:
случаен
квалитет:
храна одделение
Тежина:
сертификација:
ФДУ
ПОВРШИНА:
мат
Капацитет:
18ml
Комплет Вклучува :
2 парчиња 18ml на силиконски восок тегла+2pc резба алатка+силикони мат
Merterial:
Силиконска Гума
Обликот:
Дрога кутија силиконски восок сад

Избор на клиент