Готвач јакна ресторан униформа кошула хотел кујна униформи мажите готвач кошула облека хотел машки готвачи облека NN0161 W
Новак - 45 %

Готвач јакна ресторан униформа кошула хотел кујна униформи мажите готвач кошула облека хотел машки готвачи облека NN0161 W

Достапно за нарачка
DEN 3120.00
DEN 1716.00
Достапност:


(CM) Рамо Биста Должина S 43 102 70 M 44 106 72 L 45 110 74 XL 46 114 76 XXL 47 118 78 3 XL 48 80 122

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Употреба:
Службата За Храна
Тип На Објект:
Готвач Јакни
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
NN0161
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
EASTQUEEN

Избор на клиент