ZY DIY Голема 40x50cm Цртан филм Gir Најдобри Пријатели Срцето & пловидба со брод Ткаенина Пакет За DIY шиење Кукла Платно
Новак - 6 %

ZY DIY Голема 40x50cm Цртан филм Gir Најдобри Пријатели Срцето & пловидба со брод Ткаенина Пакет За DIY шиење Кукла Платно

Достапно за нарачка
DEN 138.72
DEN 131.00
Достапност:


ZY DIY Голема 40x50cm Цртан филм Gir Најдобри Пријатели Срцето & пловидба со брод Ткаенина Пакет За DIY шиење Кукла Крпа Име на Производ : СП-223 Прилично Сива Сидро & Брод печатени памучна ткаенина пакет Материјал : 100% Памук Боја : Gilr & Срце / Брод & Триаголник Големина : 1 парче=50x40cm (намалување од рака, толеранција 2cm) Пакет Содржина : 2pc на одбраниот Дизајн #1 Девојка и Срцевите #2 Брод & Триаголник
Голема 40x50cm Цртан филм Gir Најдобри Пријатели Срцето & пловидба со брод Ткаенина Пакет За DIY шиење Кукла Крпа Име на Производ : СП-223 Прилично Сива Сидро & Брод печатени памучна ткаенина пакет Материјал : 100% Памук Боја : Gilr & Срце / Брод & Триаголник Големина : 1 парче=50x40cm (намалување од рака, толеранција 2cm) Пакет Содржина : 2pc на одбраниот Дизајн #1 Девојка и Срцевите #2 Брод & Триаголник

За производот

Тип:
Sateen Ткаенина
Техника:
Ткаени
Ширина:
160cm
Материјал:
100% Памук
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на клиент