KYSZDL Природни obsidian Смее Буда Голем стомак Маитреја ѓердан Буда pixiu ви донесе Љубов, пари и безбедност СЛОБОДНИ ЈАЖЕ
Новак - 16 %

KYSZDL Природни obsidian Смее Буда Голем стомак Маитреја ѓердан Буда pixiu ви донесе Љубов, пари и безбедност СЛОБОДНИ ЈАЖЕ

Достапно за нарачка
DEN 637.44
DEN 536.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
KYSZDL
Приврзоци Тип:
Solitaire
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Слика
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
S5569
Компатибилност:
Приврзоци
Функција:
Приврзоци
Материјал:
obsidian

Избор на клиент