ZY DIY Убава 40x50cm Сидро Дизајн Сива Памучна Ткаенина Пакет За DIY шиење Кукла Платно
Новак - 6 %

ZY DIY Убава 40x50cm Сидро Дизајн Сива Памучна Ткаенина Пакет За DIY шиење Кукла Платно

Достапно за нарачка
DEN 138.72
DEN 131.00
Достапност:

ZY DIY Убава 40x50cm Сидро Дизајн Сива Памучна Ткаенина Пакет За DIY шиење Кукла Крпа Име на Производ : СП-222 Прилично Сива Сидро & Брод печатени памучна ткаенина пакет Материјал : 100% Памук Боја : A-Брод / Б-Сидро Големина : 1 парче=50x40cm (намалување од рака, толеранција 2cm) Пакет Содржина : 2pc

За производот

Тип:
Sateen Ткаенина
Техника:
Ткаени
Ширина:
160cm
Материјал:
100% Памук
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на клиент