KAYO - TY150 Нечистотија Јама Велосипед делови меки Розова справи со girps+црно-бели Гас линија Гас се Населат
Новак - 5 %

KAYO - TY150 Нечистотија Јама Велосипед делови меки Розова справи со girps+црно-бели Гас линија Гас се Населат

Достапно за нарачка
DEN 746.40
DEN 709.00
Достапност:


меки Розова справи со girps+црно-бели Гас линија Гас Settl

За производот

Тип На Објект:
Костец
Објектот Тежина:
0.28kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Име На Модел:
1
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Бренд Име:
X-motocycle Трговец
Објектот Должина:
15cm
Објектот Дијаметар:
2.4cm

Избор на клиент