Случај за Samsung Галакси О7 2017 KEZiHOME Litchi Вистинска Кожа Флип Стојат Кожа Покрие capa За Samsung О7 2017 Телефон случаи
Новак - 20 %

Случај за Samsung Галакси О7 2017 KEZiHOME Litchi Вистинска Кожа Флип Стојат Кожа Покрие capa За Samsung О7 2017 Телефон случаи

Достапно за нарачка
DEN 671.04
DEN 537.00
Достапност:


Случај за Samsung Галакси О7 2017, KEZi HOME Вистинска Кожа Флип Стојат Кожа Покритие За Samsung О7 2017 Телефон случаи
Продажба Карактеристики : 1.Површината Направена Од litchi stria Вистинска Кожа,100% Сосема Нов 2.Внатре Направени на СТП Кожа & Мека TPU Покрие 3.Резервираат приемник Дупка во Предниот 4.100% Чист прирачник механички шиење занает 5.Стојат Дизајн,Гледање Vedio Лесно 6.Заштита на вашиот телефон од гребење,нечистотија и испакнатините,зголемување на употребата на повеќе удобност 7.Лесна инсталација и да се отстрани во Врска со превозот По плаќање на вашата нарачка, ние ќе брод нарачката во рок од 5 дена (Освен празници).
=====================================================================================================
За боја
Како за боја, боја на производи на слики е целосно во согласност со оригиналниот. Но, се должи на peculiarties на фотографија
(блиц на камерата осветлување, следи поставување), боите на сликите и вистинската боја на производи малку различен, Тоа не може да биде
да се избегнуваат. Ако вие сте многу picky за изборот на бои на производот, ве молиме да се направи ред внимателно .
=====================================================================================================
За големина
Бидете сигурни дека пред купување ве молиме разгледајте го нашиот модел на производ, becase некои модели се слични, ако ou не може да се сигурни дека вашата
опрема модел, ве молиме да се консултирате со нас.
=====================================================================================================
За враќање
Во рок од 7 дена по receveipt, ако не ви се допаѓа тоа, Можете да се вратите на објект за наплата. Производот мора да биде во истата форма во која
беше кога се примени сè треба да биде во место, не се фрлаат пакет кој има информации за испраќачот и
примачот.
=====================================================================================================
За повратни информации
Ве молиме не остави негативни, неутрални повратни информации или да се отвори било спор во вашата нарачка без контакт со нас. Значи, ако имате било concems, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за решение и ние ќе се потрудиме да им служи и да им помогне на вас.

За производот

Бренд Име:
KEZiHOME
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис
Тип:
Паричникот Случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
Мало Пакет:
No
Големина:
5.7 inch
Карактеристики:
Вистинска Кожа
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
За Samsung Галакси О7 2017
Материјал:
Реален / вистински кожа+стп кожа+мека TPU
Тип:
Случај

Избор на клиент