1x црна компатибилен за hp80 C4820A Designjet 1000 1050c 1055cm глава за печатење

1x црна компатибилен за hp80 C4820A Designjet 1000 1050c 1055cm глава за печатење

Достапно за нарачка
DEN 1728.00
Достапност:


80 глава за печатење x1 BLACK
100% Одличен глава за Печатење
100% тестирање работи!
100% Квалитетот Guarrantee
БОЈА :
ЦРНА X1
ЗА OEM : C4820 A
Се КОРИСТИ ЗА : компатибилен за HP80 Designjet 1000 1050c 1055cm
1 PCS ЦРНА ГЛАВА ЗА ПЕЧАТЕЊЕ
ПАКУВАЊЕ : Со нова кутија за пакување
ПОТЕКЛО : ПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНА
Контакт Со Нас На :
Сите производи се онлајн продажба со најдобра цена.
Ако треба поголеми нарачки, pls. контактирајте ме за попуст.
Плаќање :
Плаќање на располагање : Зачувам/Кредитна Картичка /Telegram Трансфер (Т/T).
Превозот Следење Бр. ќе бидат понудени во 2-3 дена по исплата потврди.
Pls. бидете сигурни дека вашата адреса право за превозот пред исплата.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Испорака :
ИСПОРАКА НАЧИН : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
(Со цел да се спаси трошоци, јас ќе испорака на стоки во двете економски начини за слободни)
Време на испорака : 7-60 дена ( од која до вашата локација и испорака начин)
БРЗА ИСПОРАКА НАЧИН : DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-ОТ
(Ако сте во итен случај, pls. забелешка мене, и ќе мора да преземе товар)
КУПУВАЧОТ ЗАБЕЛЕШКА : сликата, параметар е за вашиот референца , можеби на производот ажурирање и пакување промена не е забележано до вас, pls. земете вистински испорака како стандард. Ние и ветуваме на стоки квалитет и достапни. Pls. направи вашето разбирање.
Кога ќе ја прими стоката, pls. направи позитивни коментари (4-5 започнете знаци) , ние не прифаќаме никакви неутрални или лоши коментари, ако не ви ги задоволи нашите производи или услуги, pls. нека знаат, ние ќе услугата се додека не се задоволи.

За производот

Бренд Име:
LeadKsam
Број На Модел На:
80BK глава за печатење
Тип:
Други
квалитет:
Висок квалитет
ЗА ОЕМ:
C4820A
MOQ:
1pcs
боја:
Црна
компатибилен за:
Designjet 1000 1050c 1055cm

Избор на клиент