5set/многу C9730A C9731A C9732A C9733A компатибилен тонер hp ресетирате чипови Color Laserjet 5500 5500n 5500dn 5500dtn 5500hdn 5550 5550n

5set/многу C9730A C9731A C9732A C9733A компатибилен тонер hp ресетирате чипови Color Laserjet 5500 5500n 5500dn 5500dtn 5500hdn

Достапно за нарачка
DEN 1615.68
Достапност:

5set/многу C9730 A C9731 A C9732 A C9733 A компатибилен тонер hp ресетирате чипови Color Laserjet 5500 5500n 5500dn 5500dtn 5500hdn 5550 5550n
За Бренд : HP
Чип Тип : Тонер Чип
Чип Модел : C 9730 A C9731 A C9732 A C9733 A
Машина Модел : Color Laserjet 5500 5500n 5500dn 5500dtn 5500hdn 5550 5550n 5550dn
Чип Верзија : во светот
Боја : KCMY
Страница принос : Б.К 13,0 00pages & MCY 12,000 страници
Печати Стандард : (А4 при 5% покриеност)
Пакет Содржина :
5pcs x црното чип
5pcsx синозелена чип
5pcs x магента чип
5pcs x жолта чип
Или : 20pcs x тонер за чипс..
Како вашите барања
Слично Пакување :
Шопинг Водич Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената. Ви благодариме. Голем износ на пари на нарачката, ние може да обезбеди услуга која е прогласена за пониска вредност да ви помогне да advoid на високи тарифи.
Методи За Плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме .
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ве молиме undersatand,ви благодарам.
Превозот Начин
Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање.
Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас,тогаш ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации.
2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писмо.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот.
По-продажбата на услугата

За производот

боја:
C, Y, Б.К., М, Црна и Шарени
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Број На Модел На:
C9730A C9731A C9732A C9733A
Компатибилен Бренд:
HP
боја :
KCMY
Страница Принос:
13k&12K
се користи во:
Color Laserjet 5500 5500n 5500dn 5500dtn 5500hdn 5550 5550n 5550dn
Чип tye:
тонер чип
ОЕМ Кодот:
C9730A C9731A C9732A C9733A
регионот:
Светот
Количина:
5set/многу KMCY/set 20pcs/многу
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
време на испорака:
2-5 работни дена по плаќање

Избор на клиент