2017 Симпатична Памук Бебе Девојка Облека јас сум Нов Тука Rompers + Панталони + Шапка Одговара на Долг Ракав Бебе Облека Поставува Пролет, Есен Облека

2017 Симпатична Памук Бебе Девојка Облека јас сум Нов Тука Rompers + Панталони + Шапка Одговара на Долг Ракав Бебе Облека Поставува

Достапно за нарачка
DEN 240.48
Достапност:


2017 Симпатична Памук Бебе Девојка Облека јас сум Нов Тука Rompers + Панталони + Одговара на Шапка
Големина : 4-24 месеци
За Возраст : 4-24 месеци

За производот

Бебе Возраст:
4-6 месеци, 7-9 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Бренд Име:
rorychen
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Worsted
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
CC00458
Outerwear Тип:
Грб
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува

Избор на клиент