Бесплатен Превозот 30ml 60ml 80ml Јасно Lucency Празни Пластични Пакување Плоштадот во Шишиња, Тегли Нов Стил Refillable мини Контејнери

Бесплатен Превозот 30ml 60ml 80ml Јасно Lucency Празни Пластични Пакување Плоштадот во Шишиња, Тегли Нов Стил Refillable мини

Достапно за нарачка
DEN 1007.52
Достапност:


Опис На Производот :
Бесплатен Превозот 80ml 100ml Lucency Празна Шише Тегла Бела Завртка Капак Пилула Бонбони Бања Сол Smalls Прав Празни Козметички Контејнери
Материјал : Пластични домашно МИЛЕНИЧЕ
Капацитет : 30ml 60ml 80ml
големина : 30 ml ( Дијаметар : 32 мм,hight : 56 mm)
60 ml ( Дијаметар : 39 мм,hitht : 68 мм)
80 ml (Дијаметар : 45 mm ,hight : 81 мм)
УПОТРЕБА : Да се Спакуваат Пилула ,Бонбони и така натаму,
Шишето е Не-токсични,Висок Квалитет
Ние имаме многу други Козметички Шише
Добредојдовте Да Ја Разгледате Нашата Продавница
во однос на големината :
прирачник за мерење,контрола на грешка + - 2%,
Ако сакате да се купи големи количини,Не може да се одлучи,
тие може да биде мал износ на купување, како да се обиде,
Може да се избегнат спорови
Производ Слика :

За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
30ml 60ml 80ml
Број На Модел На:
30ml 60ml 80ml Јасно Lucency Пластични Празни Шишиња
Бренд Име:
LXPACKING КО
Материјал:
Пластични
боја:
Јасно Lucency
капа боја:
Бела

Избор на клиент