маскота дива свиња маскота кадифен биче маскота костим обичај фенси костим аниме cosplay колекции mascotte фенси облека карневал костим
Новак - 5 %

маскота дива свиња маскота кадифен биче маскота костим обичај фенси костим аниме cosplay колекции mascotte фенси облека карневал

Достапно за нарачка
DEN 15120.00
DEN 14364.00
Достапност:

( дневник на aliexpress. Дишат и визија : Корисникот може да здив слободно внатре како што е со добра вентилација дизајн; Корисникот може да се види јасно од внатре преку очите. Осигурување е задолжително. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање. Ако имате некои прашања во врска со производите, Наместо директно да остават негативен или неутрален повратни информации, ние сакаме можете да ме контактирате прво, ви благодарам. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Тоа е лесно да се чисти и да се подобри вентилацијата. Ако можете да ме остави некои позитивни повратни информации, јас ќе ви бидат благодарни. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. КУПУВАЊЕ ИНСТРУКЦИИ : Мото : посакувам да комуницира со сите купувачи, вашето задоволство ќе биде загарантирана! Посакувам тоа да може да го потврди цел кога ќе го добиете производот. Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет. И костимот е инсталиран со пластични нето-форма капак кој се користи за спречување на прашина и други работи. Краток вовед : Луѓето можат да се шетаат слободно кога го носат овој костим кој е со живописни, жива и прекрасна форма, и луѓето може да се види јасно во внатрешноста; Овој костим е со вентилација дизајн и може да се чистат лесно, и претпријатието логото и други знаци може да се додаде на облека. Плаќање : Alipay приоритетни. Водоотпорен : POLYFOAM материјал може да биде Водоотпорен Чистење Инструкции : Водата за перење или хемиско чистење. Повратните информации Политика, Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек. Тежина : Како шлем е направен од Полиетилен и EPE материјал кој е многу мала, така што корисникот може да го носат за долго време, слободно и дури и без голем притисок на рамениците. Она што е Зачувам? На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay. Јас ќе ви дадам некои попуст за следната цел. Запад Унија прифатени. Услуги на клиентите : ве Молиме контактирајте со нас во секое време кога ќе ја имате прашања или проблеми по нашите производи. Политика На Враќање 1. EMS е наш основен превозот избор. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме дозволете ни да знаат која големина ти треба кога наредил, или ние ќе ги испрати како стандардна големина M, сакаат да се разбере. Она што начини на плаќање можам да ги користам? Во моментов, што може да се плати преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. зелена производ, безопасни за човечкото тело (тоа може да се мијат со вода или хемиско чистење) Глава со EPE материјал. Висат сушење само, греење е забрането. Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок. Зачувам само бара да брод на. Од врата до врата на Превозот : Сите производи нареди ќе биде предаден во временскиот период што е прикажано во производот вовед откако исплата е расчисти. Песна испорака користење на уникатни следење на број по превозот веб-страницата на друштвото.com, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам е брз, безбеден и лесен за употреба! За Купувачите : за Плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.

За производот

Големина:
XS, s, m, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тема:
Свиња
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Руно
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите

Избор на клиент