Uloveido Сребрен Накит Сетови Свадба Додатоци Цвет Свадба Накит Поставите Мода Орнаментика Година Нови Ѓердан Earring T106
Новак - 25 %

Uloveido Сребрен Накит Сетови Свадба Додатоци Цвет Свадба Накит Поставите Мода Орнаментика Година Нови Ѓердан Earring T106

Достапно за нарачка
DEN 1084.80
DEN 814.00
Достапност:


Uloveido Сребрен Накит Сетови Свадба Додатоци Цвет Свадба Накит Поставите Мода Орнаментика 2016 Година Нови Ѓердан Earring T106
Uloveido Сребрен Накит Сетови Свадба Додатоци Цвет Свадба Накит Поставите Мода Орнаментика 2016 Година Нови Ѓердан Earring T106
Uloveido Сребрен Накит Сетови Свадба Додатоци Цвет Свадба Накит Поставите Мода Орнаментика 2016 Година Нови Ѓердан Earring T106

За производот

Метална боја:
Сет со Прстен Size8, утврдени со Прстен Size8
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Earring Прстен
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кристал
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Растенијата
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
накит сет
Бренд Име:
Uloveido
Метали Тип:
Сребро.
Големина mm:
прстен
Тежина g:
Прстени
Камен:
Прстени
накит сет:
Накит Сетови
свадба додатоци:
ѓердан и earring сет
Пакување:
секој спакувани во една opp вреќа и organza торба
време на испорака:
во рок од 7 дена по плаќање
Потекло:
Кина Копното
Материјал:
сребро позлатен

Избор на клиент