Класичната Јога Акција Ѕид Decal Тело Шема Ѕид Налепници Винил Отстранлив Lotus Претставуваат Уметност Mural Јога Студио за Внатрешни работи Оркестарот SYY801
Новак - 21 %

Класичната Јога Акција Ѕид Decal Тело Шема Ѕид Налепници Винил Отстранлив Lotus Претставуваат Уметност Mural Јога Студио за Внатрешни

Достапно за нарачка
DEN 619.20
DEN 489.00
Достапност:

Производ Inforamtion : Број : SYY801 Големина 57x58cm М erial : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

За производот

боја:
H622 Црна, H634 Темно Црвена, друга боја избор
Големина:
57x58cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Стил:
Креативните
Тема:
Портрет
Класификација:
За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Број На Модел На:
SYY801
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ

Избор на клиент