50 Парчиња Силиконски О Прстен Печат Подлошки 8мм х 4mm x 2mm Црвена
Новак - 5 %

50 Парчиња Силиконски О Прстен Печат Подлошки 8мм х 4mm x 2mm Црвена

Достапно за нарачка
DEN 236.16
DEN 224.00
Достапност:

Име на производ О Прстен Материјал Силикони надворешен Дијаметар 8mm / 0.31" Внатрешен Дијаметар 4mm / 0.16" Дебелина 2mm/ 0.08" Боја Црвена Пакет Содржина 50(±2%) x O Прстен
Опис : Карактеристики висока температура индустриски должност црвено силикони цевка dampeners. Тоа одговара за вакуум цевка за да се запре бучава и штракаат на цевката. Направен од силикон и не се загреат и да се изгори. Овие се користат во шокови, апсорпција вибрации, и многу други користи.

За производот

DIY Материјали:
Електрични
Вози Стил:
Надворешни Хексадецимален
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Пан
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
/
is_customized:
Yes
Димензии:
M2*4

Избор на клиент