Бесплатен превозот 0-2 години Бебе кратко sleeve Точка и Леопард Превез Триаголник се искачи облека Бебе девојка облека
Новак - 10 %

Бесплатен превозот 0-2 години Бебе кратко sleeve Точка и Леопард Превез Триаголник се искачи облека Бебе девојка облека

Достапно за нарачка
DEN 365.76
DEN 329.00
Достапност:


Бесплатен превозот 0-2 години Бебе кратко sleeve Точка и Леопард Превез Триаголник се искачи облека Бебе девојка облека
За повеќе стилови, ве молиме кликнете :
Овој производ е препорачливо да користите Ali Express платформа регистрирани логистика, Песни може да се следи, ве молиме да бидат сигурни да се купи.
Сијамски Romper
Леотар и здолниште
Зебра Теди
Answer : ___________________________ Note :
* Ве молиме овозможи 1-2cm (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи) разлики поради прирачник за мерење.
*Се должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.
*Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молам, не едноставно да го изберат тоа со S/M/L, но се споредат детали мерење за да се избере правилната големина пред да го купите!
*Поради новиот правилник на Русија поштата ,Ако сте Русија купувачот. Кога ќе се направи цел ве молиме, напишете што се име и презиме .Ви благодариме!
Повратни информации :
1. Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!
Плаќање :
Што плаќањето се врши на Али кога ќе го поставите цел . Само откако ќе се потврди цел приемот потоа Али ослободување на плаќање на продавачот .
По плаќањето се врши Али ќе се провери и потврди валидна наредби. Постојат неколку ризик наредби одбиена од страна на Али. Продавачот види валидна наредби само.
Да се најде причината зошто вашата нарачка /плаќање е одбиено или песна вашиот наплата ви е потребен контакт со Али купувачот услуга :
http : //www.aliexpress.com/help/home.html # центар
Превозот :
1. Во светот превозот (Освен многу малку земји и APO/FPO)
2. Секоја цел е песна во можност онлајн со уникатен следење на број.
3. Потребно во формација за примачот;
Детални адреса, треба да имаат град , регион/ округ, патот , градење Без; соба Никој, итн контакт телефонски број
Точно ПОШТЕНСКИ код (++++++ важно! )
Ако пратката се враќа поради во доволни / неточни информации ние само прашање 1/2 наплата.
4.Ние прифаќаме превозот на Кина. Тоа не е дозволено да се избере Кина како земјата на дестинација.
Купувачот треба да ја напушти забелешка или порака со детални Кинески примање адреса,
лице за контакт име и мобилни телефонски број во цел.
5. Време на испорака преку препорачана воздух mail пост(НЕ за DHL/UPS/EMS);
Ако пратката се враќа поради примачот отсуство во градот ние само прашање 1/2 наплата.
6.Ве молиме оставете порака во цел да побара од продавачот го продолжи времето за испорака кога тоа е во близина цел потврди рок, така што нема да се
принудени се да се отвори спорот.Продавачот може да се прошири на времето(≤3 пати &≤30 дена), така што купувачот ќе имаат повеќе време да безбедно се чека за предмети конечната испорака.

За производот

Бебе Возраст:
10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
CN
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Polka Dot
Број На Модел На:
A254-255-256
Sleeve Должина(cm):
Краток

Избор на клиент