Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA TF035 28231-27810 49135-07310 За HYUNDAI Santa Fe Возвишеност 2.2 L CRDi D 2006-10 D4EB 16V 150HP
Новак - 10 %

Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA TF035 28231-27810 49135-07310 За HYUNDAI Santa Fe Возвишеност 2.2 L CRDi D 2006-10 D4EB 16V 150HP

Достапно за нарачка
DEN 6465.12
DEN 5819.00
Достапност:

На пример : сад,Канада,Германија,Франција,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Унгарија,Италија, Нов зеланд итн.
Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.Хонг Конг Воздухопловната : Обично,брод во Азија,Западот Евра.
Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на повеќето професионални одговарање на служба во рок од 12 часа.
Предмети ќе бидат испратени Веднаш по плаќањето Зачувам Потврди;ако не може да биде претставено на време,ние ќе ви ги даде e-mail за да ја објасниме ситуацијата.

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
ECEPTECH
Име На Модел:
TF035 28231-27810 49135-07310 За HYUNDAI Santa Fe 2.2 L CRDi D4EB
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
9inch
Модел Година:
2005-2009
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркало-K418; Турбина Вратило-42CrMo;
Објектот Висина:
8inch
Автомобил Производител:
Hyundai
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Објектот Должина:
9inch
Објектот Тежина:
2.3kg
Турбо Модел TF035VGK TF035 TF035VNT :
TF035HM 49135 07300 Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA
Дел Број:
49135-07310 49135-07311 49135-07312 49135 07310 49135 07311
ОЕМ број:
28231-27810 28231 27810 2823127810 49135 07312
Апликацијата возило:
За HYUNDAI Santa Fe Возвишеност 2.2 L CRDi D4EB 150HP 2006-2010
Примена на моторот:
D4EB D4EB 16V 2.2 L CRDi D 150HP 2006-2010
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Дел Број.:
4913507310 4913507311 4913507312
додаток:
100% НОВ Турбо

Избор на клиент