Мулти-боја Спојување Кукла Облека Одговара За 11 Раѓа Бебе Кукла Додатоци Девојка се Облекуваат Одговараат на детска Мода Роденден Подароци
Новак - 20 %

Мулти-боја Спојување Кукла Облека Одговара За 11 Раѓа Бебе Кукла Додатоци Девојка се Облекуваат Одговараат на детска Мода Роденден

Достапно за нарачка
DEN 719.52
DEN 576.00
Достапност:


Мулти-боја Спојување Кукла Облека Одговара За 11" Раѓа Бебе Кукла Додатоци Девојка се Облекуваат Одговараат на детска Мода Роденден Подароци
Зошто да го одберете нас?
1) На Најновата Мода за вашите бебиња Кукли
2) трговија на големо цена (доколку купите повеќе од нас,ќе станат наши ВИП,уживајте во најдобрите цена на целиот aliexpress)
3) Вистински фото знак со нас
4) текстил и шапка е рачно изработени
5)Она што го гледате е она што ќе го добиете, на платно е исто како слика.
Крпа Опис :
1) Одговара на Содржината : Капа + Здолниште + sock
2) Боја : Жолта&Зелена,Жолта&Розова&сина, мулти-боја, повеќе убави
3) Големина : Одговара за 11 инчен раѓа бебе кукла во нашата продавница
4) Материјал : памук јаже & волна
Држете го вашиот здив,
дозволете ни да се види целата Ткаенина покаже :
Вие ќе бидете воодушевени да ја видите вашата прекрасна кукла повеќе атрактивни по пали
стилски костуми, тие се, исто така, вашиот најдобар избор за деца роденденски подарок,
божиќ подарок, за собирање, итн. Тие се толку убави, дали сте подготвени да се
ги однесе дома?

За производот

Големина:
Fit 11 inch Dolls
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Димензии:
Одговараат за 11 инчен Кукла
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
NPK11Indollclothes13&14
Бренд Име:
Новороденче кукла
BJD/SD Атрибут:
Одговараат на
Предупредување:
Далеку Од Оган
Mfg Серија Број:
Моден
Тип:
Додатоци
Материјал:
Памук Јаже & Волна
Форма:
Заврши

Избор на клиент