TF035 28231-27800 49135-07301 28231 27800 49135-07302 2823127800 Турбо За HYUNDAI Santa Fe 2005-09 D4EB D4EB-V 2.2 L CRDi 150HP
Новак - 10 %

TF035 28231-27800 49135-07301 28231 27800 49135-07302 2823127800 Турбо За HYUNDAI Santa Fe 2005-09 D4EB D4EB-V 2.2 L CRDi 150HP

Достапно за нарачка
DEN 17039.52
DEN 15336.00
Достапност:

но тоа не се одрази на вкупната цена ќе ја плати или пазарната вредност на производите и тоа може да не важат за земји со различни тарифни правила.,Северна Ameria е околу 7~15 workding дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!
Нашата гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот. Објекти На Превозот
Ние брод на адреса потврди предвидено од страна Зачувам.
Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталација резултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет.
Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на повеќето професионални одговарање на служба во рок од 12 часа.Ако не сте задоволни по добивањето на својата цел,и ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации. Нашата посветеност
Ние се стремиме нашите најдобри за да се обезбеди повеќето Професионални услуги на клиентите.2 L Зафатнина 2. Предмети Гаранција
Гаранција : 12 месеци.
Сите предмети мора да се вратат во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Тоа трае околу 6-9 дена да брод на овие Земји.
Испорака такси и такса за ракување нема да бидат вратени.2 L 150 HP
===================================================================================== ============================================================================== Предмети Плаќање
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн. UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот е обично се 3-5 работни дена зависи од земјата доставени до.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.100% Сосема НОВ TF035 28231-27800 49135-07302 49135-07300 49135-07301 49135-07100 Турбо Турбополнач За HYUNDAI Santa Fe 2.предмети брод од страна на EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex, Кина пост воздух парцела.ние ќе песна секој ден премногу.
Ние може да ја прогласи својата цел со пониска вредност, да се минимизира увоз даночни давачки за купувачот.
Создавање на вредност, победи на задоволство на клиентите ,е целта на нашата работа. Време на испорака
Откако стоката се испраќа,Објект Следење на Број ќе се обезбедува.
Предмети се испраќаат по плаќање е потврдено. Ние само го продаде добар квалитет на производи, и никогаш нема да се продаде лош квалитет, евтини, не по-продажба заштита производи, бидејќи таквите производи набавка ќе се трошат време и пари.2 CRDi D4 EB-4 V 2005-2009 Моторот : D4 EB D4 EB-V 2. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.кој е купувачот одговорност.
Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.Ние ќе работиме заедно со вас за решавање на било какви проблеми. Ако кој било проблем е пониска цена во вашата земја Обичаи ,ние не преземаме никаква responsiblility.Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават активен повратни информации. Нашите ECEP-ЅВЕЗДА Е посветена на Енергија Конзервација и Заштита на Животната средина , да се фокусираат на развој и производство на енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина производ.
Секој увоз на давачки,даноците,цените или таксите не се вклучени во точка цена или превозот цена. Клиентите Задоволителна
1.
Ние брод на објекти во светот.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
ECEPTECH
Име На Модел:
TF035 28231-27800 49135-07100 За HYUNDAI Santa Fe 2.2 L CRDi D4EB
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
28inch
Модел Година:
2005-2009
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркало-K418; Турбина Вратило-42CrMo;
Објектот Висина:
27inch
Автомобил Производител:
Hyundai
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Објектот Должина:
29inch
Објектот Тежина:
7.5kg
Турбо Модел :
TF035VGK TF035 TF035VNT TF035HM Турбополнач
Дел Број:
49135-07100 49135-07302 49135-07300 49135 07300 49135 07302
ОЕМ број:
28231-27800 28231 27800 2823127800 4913507300 4913507302 4913507100
Апликацијата возило:
За HYUNDAI Santa Fe 2.2 CRDi D4EB 2005-2009
Примена на моторот:
D4EB D4EB-V 2.2 L CRDi 150HP
Дел Број.. :
49135-07301 49135 07301 4913507301 49135 07100
додаток:
100% НОВ Турбо
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Гаранција:
12 месеци

Избор на клиент