beibehang Обичај Фото Позадина Кат Покривање Сликарство Плажа Сендвич 3D Кат de papel parede
Новак - 49 %

beibehang Обичај Фото Позадина Кат Покривање Сликарство Плажа Сендвич 3D Кат de papel parede

Достапно за нарачка
DEN 1824.00
DEN 930.00
Достапност:


Купувачот мора да ги прочитате :
кат mural позадина цена : $ / метар квадратен.8 m Висина = 1. Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) На пример : треба да ѕид : Width = 2.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.

За производот

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
13595712
Шема:
Персоналните Прилагодување
Тип:
Винил Позадини

Избор на клиент