Црна Женски Манекен Рака Модел За Прстени

Црна Женски Манекен Рака Модел За Прстени

Достапно за нарачка
DEN 816.00
Достапност:

Боја : Црна Материјал : Пластични Димензии : Висина : 44cm Дланка Должина : app 17cm Прст обемот : app 6cm врвка за околу обемот : app 14.5 cm Пакет се вклучуваат : 1 X Манекен Рака Напомена : Големина Може да се 1-2cm Грешка Поради Рака Мерење; Боја Може да бидат Малку Различни, Поради Различни Следат,ви Благодариме за Вашето Разбирање.

За производот

Пластични Тип:
ПВЦ
Функција:
Плус Големина
Пол:
Жените
Бренд Име:
Големи пари
Материјал:
Пластични
Големина:
Height
Манекен Тип:
Горниот Дел-Тело
Стил:
Стенд
Број На Модел На:
D24

Избор на клиент