За Мерцедес Бенц CLS350 Класа ABS Црна Задните Трупот Капак Писмо Значка Амблем на Логото Автомобил Налепница CDI AMG CLS 350
Новак - 25 %

За Мерцедес Бенц CLS350 Класа ABS Црна Задните Трупот Капак Писмо Значка Амблем на Логото Автомобил Налепница CDI AMG CLS 350

Достапно за нарачка
DEN 575.52
DEN 432.00
Достапност:

За Мерцедес Бенц CLS350 Класа ABS Црна Задните Трупот Капак Писмо Значка Амблем на Логото Автомобил Налепница CDI AMG CLS 350
1.Објектот во cluded купување : 1 buc
2.Материјал : Направен од Премиум ABS
3.Боја : Црна
4.Висок квалитет,Сите фотографии е вистински престрелки,она што ќе го видите е дека ќе го добиете
Настава
Доаѓаат со силна селотејп на грбот, лесно да се држиме и кора од надвор, не треба да се вежба, да ги задржи на автомобилот е оригинален изглед
Ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целната област пред да се држи
Се држи и да ја задржите вашиот автомобил -изми во рок од 48 часа за да се постигне најдобар adhesiveness
Превозот
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 работен ден.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. Телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
3 Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок. Поради транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на поштата. Она што можеме да направиме е да брод вашата објект брзо откако ќе се плати, ние навистина не може да се контролира по што се испраќаат
Повратни информации
1. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти
секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем.
2. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
категорија:
3D
Објектот Дијаметар:
16cm
Име На Модел:
за мерцедес
Објектот Должина:
16cm
Објектот Висина:
0.3cm
is_customized:
Yes
Модел:
Возилото Логото
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
ABS
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Објектот Ширина:
2.7cm
Налепница Сместување:
Багажникот
Вид На Налепница:
Други
Бренд Име:
Cafoucs

Избор на клиент