10 Компјутери Дијаметар 30мм Бела ПВЦ водоводна Цевка Стеги Клипови Фитинзи
Новак - 5 %

10 Компјутери Дијаметар 30мм Бела ПВЦ водоводна Цевка Стеги Клипови Фитинзи

Достапно за нарачка
DEN 323.04
DEN 307.00
Достапност:

Име на производ Цевка Менгеме Одговара Цевка OD(Прибл.) 30мм / 1.2" База Дупка Големина 10 x 5mm / 0.4" x 0.2"(L*W) Вкупната Големина 32 x 38 x 20mm / 1.3" x 1.5" x 0.8"(L*W*H) Материјал ПВЦ Боја Бела Пакет Содржина 10 x Цевка Стеги
Опис : Лесно да се инсталира и долг живот за употреба. Грубост, не е лесно да деформација. Се применуваат на системи за водоснабдување за граѓански и индустриска градба, на пример, во станбени згради, болници, хотели, училишни и канцелариски згради, брод.

За производот

DIY Материјали:
Електрични
Вози Стил:
Надворешни Хексадецимален
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Пан
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
/
is_customized:
Yes
Димензии:
M2*4

Избор на клиент