Мажите рачно изработени Лен Таи Чи Униформа Wushu Кунг Фу боречка Вештина Одговараат на Кинески Stlye Облека црна, бела Сина

Мажите рачно изработени Лен Таи Чи Униформа Wushu Кунг Фу боречка Вештина Одговараат на Кинески Stlye Облека црна, бела Сина

Достапно за нарачка
DEN 3979.20
Достапност:


1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)
2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги
3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.
4.ние сме вашиот приватен казанџии.
МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Материјал:
Лен
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Функција:
Дише
Јака:
Мандарински Јака
Број На Модел На:
wn2888
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Спорт Тип:
Боречки Вештини
Тип На Објект:
Се поставува
Времето на пазарот:
Пролет 2017
Дали Центар Со Истиот Став:
Yes

Избор на клиент