слободен брод 50pcs/пакет 6mm мушка immitation бисер rosary /бенедикт rosarys/католичката rosary

слободен брод 50pcs/пакет 6mm мушка immitation бисер rosary /бенедикт rosarys/католичката rosary

Достапно за нарачка
DEN 6000.00
Достапност:

1.Име : слободен брод 50pcs/пакет 6mm мушка бисер rosary /бенедикт rosarys/католичката rosary 2.Мушка големина : 6mm 3.Боја : Ние може да се направи дрвени лежиште на било која боја, која е според Pantone. 4.Дизајн : Ние може да се направи rosary, како на нашиот дизајн или клиенти сопствен дизајн. 5.Ние, исто така може да произведе rosary со мирис, како што се креваше. Ние сме производител на дрвени производи кој се специјализира во производство на видови на католичката rosaries, rosaries со крстот, верски rosary,дрвени rosary,rosary алка,католичката пластични rosary,стакло rosary,rosary ѓердан,камен rosary,се зголеми мирис rosary,rosary синџир,дрво rosary,бисер rosary, rosary нараквици, прст прстен rosary, rosary chaplet,свети rosary, светиот rosary, rosary лежиште,rosary синџир, дрвени монистра, дрвени нараквици,мирис rosary, се зголеми rosary, парфем rosary, дрвени алка, дрвени копчето, дрвени топчиња, дрвени чевли keychain, дрвени мушка појас, итн. Католичката rosary се со монистра од 6mm,7mm, 8мм и 10мм итн, некои се овална монистра или круг монистра... Rosary со мирис е исто така на располагање.
Може исто така заинтересирани во подолу litems која може да кликнете на сликата и да се купи :

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
N1415
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Дрво
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
бенедикт rosary
Материјал на мушка:
faux бисер rosary
боја:
Сина
Име:
ВЕРСКА кабелот ROSARY ЃЕРДАН
Мушка големина:
7mm
ЦЕНТАР И КРСТЕ:
Легура
синџир:
Железо
Поврзување мушка големина:
9mm во дијаметар
Крстот:
39mm
faux бисер мушка големина:
6mm

Избор на клиент