МАСКОТА зелени диносаурус маскота змеј костим за возрасни ноќта на вештерките disfraces карневал аниме cosplay костими фенси облека колекции
Новак - 5 %

МАСКОТА зелени диносаурус маскота змеј костим за возрасни ноќта на вештерките disfraces карневал аниме cosplay костими фенси

Достапно за нарачка
DEN 14352.00
DEN 13634.00
Достапност:

Јас ќе ви дадам некои попуст за следната цел. зелена производ, безопасни за човечкото тело (тоа може да се мијат со вода или хемиско чистење)
Главата со EPE материјал.
Дишат и визија :
Корисникот може да здив слободно внатре како што е со добра вентилација дизајн; Корисникот може да се види јасно од внатре преку очите.
Водоотпорен :
POLYFOAM материјал може да биде Водоотпорен
Чистење На Инструкциите :
Водата за перење или хемиско чистење.
Она што начини на плаќање можам да ги користам?
Во моментов, што може да се плати преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Висат сушење само, греење е забрането. Ви благодариме за вашето разбирање.
Услуги На Клиентите :
Ве молиме контактирајте со нас во секое време кога ќе ја имате прашања или проблеми по нашите производи. Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет. Осигурување е задолжително.
Заштита :
Полиетиленски шлем е произведена интегрирани од страна на високо-технологија машина наместо заеднички од страна на неколку парчиња, па тоа е силна и тешко е доволно за да се избегне кршење и одеднаш паѓа, така што корисникот главата е под добра заштита.
На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay.com, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Производ размена известени по 3 дена не може да биде чест за замена. ( дневник на aliexpress. Логото печатените исто така е добредојдовте)
Материјал :
Тоа е направен од висок квалитет на краток кадифен, долго кадифен,крзно, итн. Ако имате некои прашања во врска со производите, Наместо директно да остават негативен или неутрален повратни информации, ние сакаме можете да ме контактирате прво, ви благодарам.
АПЛИКАЦИИ :
1) Шопинг улица/Бизнис Улица, детски игралишта, пешачки улица, свадба, прослава, паркови(за групни фотографии со туристи), итн
2) Различни стока за продажба изложба, изложби, итн
3) Претпријатија, трговски центар рекламирање/пропаганда, промоции, итн
4) Места на Приеми/Забава, забавни паркови пропаганда, итн
5) Големи партии, роденден партии, практикување/отворањето прослави, спортски натпревар, свадбена церемонија, Карневал страни, итн
6) во детските Градинки и во општествено корисни активности, итн
Шлем материјал :
Полиетилен, што е сосема различно од картон материјал или пена материјал дека поголемиот дел од костимот кацигата се направени.
Тежина :
Како шлем е направен од Полиетилен и EPE материјал кој е многу мала, така што корисникот може да го носат за долго време, слободно и дури и без голем притисок на рамениците.
Краток вовед :
Луѓето можат да се шетаат слободно кога го носат овој костим кој е со живописни, жива и прекрасна форма, и луѓето може да се види јасно во внатрешноста; Овој костим е со вентилација дизајн и може да се чистат лесно, и претпријатието логото и други знаци може да се додаде на облека. Ако можете да ме остави некои позитивни повратни информации, јас ќе ви бидат благодарни. Ние не сме одговорни за пакет изгубени или оштетени за време на испорака, ако тие не се осигурени. Ако често трае 5 до 15 дена во зависност од земјата.WEL C O M E T O M A S C O T C ITY!
Спецификација :
S (160 см-170 цм)- 5'3" до 5'7",
M (171 см-180 цм)- 5'7" до 5'11",
L (181 цм-190 цм)- 5'11" на 6'3",
XL (191 см-200 cm)- 6'3" 6'7",
XXL ( 200cm-210cm )- 6'6" - 6'9"
Нарачана (Plz дозволете ни да знаеме, ние може да го промени бои, големини, изрази,облека,итн.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Тема:
Маскота
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Viscose
Ткаенина Тип:
Волнени
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
празник
Пол:
Унисекс

Избор на клиент