Трендовски Накит Наоди Turquoises Howlite Камен Pendant Злато Полумесечина Шарм Двојно Bails Накит Во 32*15 mm PM4330

Трендовски Накит Наоди Turquoises Howlite Камен Pendant Злато Полумесечина Шарм Двојно Bails Накит Во 32*15 mm PM4330

Достапно за нарачка
DEN 1398.24
Достапност:


Приближно 32*15 mm 10 компјутери за продажба на Злато позлатен pendant Сина, тиркизна шарм Половина тркалезна форма накит

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MUDULLA
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Месечината
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PM4330
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Објектот:
Тренди
Материјал:
howlite камен
позлата:
Злато
Обликот:
Месечина

Избор на клиент