Виш црвена свила маица, фустан и тенка ткаенина од свила сатенски фустан ткаенина
Новак - 18 %

Виш црвена свила маица, фустан и тенка ткаенина од свила сатенски фустан ткаенина

Достапно за нарачка
DEN 1263.84
DEN 1036.00
Достапност:


Ширина : 110cm
Тежина : 12 MOMME(1 MOMME=4.3056 r/М 2)
Состојки : Свила
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел.
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.3-c-s.w4002-16197074843.68.3e3f53d7dcqom Z&id=39544134940

За производот

Материјал:
100% Свила
Техника:
Ткаени
Ширина:
110cm
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на клиент