Злато /Сребрена/Розово Злато Микро Отвори CZ Кубни Циркон Криви Цевка Монистра Бакар Шарм За Хривнија Накит DIY Одлуки Spacer Монистра
Новак - 40 %

Злато /Сребрена/Розово Злато Микро Отвори CZ Кубни Циркон Криви Цевка Монистра Бакар Шарм За Хривнија Накит DIY Одлуки Spacer

Достапно за нарачка
DEN 216.00
DEN 130.00
Достапност:


2679
2177
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Микро Отвори Циркон Камен Бакар Spacer Криви Цевка Монистра
Материјал : Висок квалитет на бакар+ ААА Австриската кубни циркони
Позлата : 3 Пати Platinum/Gold/Розово Злато Позлатен
Крај : Високо полиран
Објектот големина : 32m*5mm (1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчи)
Објектот тежина : 1.6 g
Дупка со Дијаметар : 2.6 mm
Функција : Додатоци За Ѓердани Нараквици Парична Казна Накит Одлуки
Сите предмети се за промет на големо цена.Повеќе ќе купи од нас,повеќе попуст ќе добиете.
Нови Пристигнување
2177
Поврзани Објекти Може Да Заинтересирани
2177 Кликнете на линкот подолу за да ја проверите повеќе предмети :
Нашата Продавница во Кина на YIWU
Илјадници различни стилови
Висок Квалитет На Бакар Додатоци
Микро Инлеи 3А Циркон Камен
YIWU ГИГАНТ АЗИЈА НАКИТ КО.LTD е професионална поставите дизајн, производство и продажба на накит компанија за производство на. ние имаме повеќе од 10 години искуство во producting накит и додатоци! Наша одговорност е да се произведе најдобар квалитет на производи! Нашата цел е да се направи сите клиенти се задоволни! Нашиот сон е да стане врвот лидер во накит област од целиот свет! За голема количина ,цена ќе биде многу подобро !
1. За било која причина, не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
2. Ако имате добијат производи погрешно или неисправни во транзит, ве молиме љубезно се обезбеди слика и контактирајте не веднаш за замена или поправка, ако замена не е достапен,ќе се препратат или целосна испраќање на пари за вас.
3. Ако не добиете предмети кога вашиот заштита на времето истекува,ве молиме контактирајте со нас,откако ќе се провери со изразат компанија што може да се препратат на стоки или ви даде целосна наплата.
4. СИТЕ ПРОБЛЕМИ контактирајте со нас веднаш, пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации ,ние ќе се справи со рок 23 работни дена и ќе ви даде најдоброто решение.Однапред ви благодариме.

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
5mm
Бренд Име:
JUYA
Број На Модел На:
криви цевка монистра за изработка на накит
Објектот Тежина:
1.6 g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Бакар
Кристално:
ААА Австриската Кубни Циркони
позлата:
3 Пати Platinum/gold/розово злато Позлатен
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга
Дупка со ГОЛЕМИНА:
2.6 mm
Мушка големина:
32-милиметри*5mm
Функција:
криви цевки за нараквица ѓердан изработка на накит
Објектот припаѓаат:
Накит Наоди И Компоненти
Функција:
diy накит додатоци

Избор на клиент