маскота Smart Greyound Маскота Возрасни Костим Цртан Лик Greyhound Тема Аниме Cosplay Карневал Носии Фенси Облека
Новак - 5 %

маскота Smart Greyound Маскота Возрасни Костим Цртан Лик Greyhound Тема Аниме Cosplay Карневал Носии Фенси Облека

Достапно за нарачка
DEN 15360.00
DEN 14592.00
Достапност:

Ви благодариме за вашето разбирање. Висат сушење само, греење е забрането. Купувачот треба да биде одговорен за СИТЕ се враќаат трошоците за превозот. АПЛИКАЦИИ : 1) Шопинг улица/Бизнис Улица, детски игралишта, пешачки улица, свадба, прослава, паркови(за групни фотографии со туристи), итн 2) Различни стока за продажба изложба, изложби, итн 3) Претпријатија, трговски центар рекламирање/пропаганда, промоции, итн 4) Места на Приеми/Забава, забавни паркови пропаганда, итн 5) Големи партии, роденден партии, практикување/отворањето прослави, спортски натпревар, свадбена церемонија, Карневал страни, итн 6) во детските Градинки и во општествено корисни активности, итн Уникатен Дизајн : Каска материјал : Полиетилен, што е сосема различно од картон материјал или пена материјал дека поголемиот дел од костимот кацигата се направени. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. PLS ДОЈДЕ НАЗАД КОН НАС ПОВТОРНО! Она што начини на плаќање можам да ги користам? Во моментов, што може да се плати преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок. Заштита : Полиетиленски шлем е произведена интегрирани од страна на високо-технологија машина наместо заеднички од страна на неколку парчиња, па тоа е силна и тешко е доволно за да се избегне кршење и одеднаш паѓа, така што корисникот главата е под добра заштита.com потоа да се пријавите на вашата aliexpress сметка, тогаш се потврди цел).com, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. И костимот е инсталиран со пластични нето-форма капак кој се користи за спречување на прашина и други работи. EMS е наш основен превозот избор. Тоа е лесно да се чисти и да се подобри вентилацијата. Осигурување е задолжително. Ако нешто не е во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Вашето барање ќе се одговори во рок од 24 часа. КУПУВАЊЕ ИНСТРУКЦИИ : Мото : посакувам да комуницира со сите купувачи, вашето задоволство ќе биде загарантирана! Посакувам тоа да може да го потврди цел кога ќе го добиете производот. Ако често трае 5 до 15 дена во зависност од земјата. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање. Услуги на клиентите : ве Молиме контактирајте со нас во секое време кога ќе ја имате прашања или проблеми по нашите производи. Ако имате некои прашања во врска со производите, Наместо директно да остават негативен или неутрален повратни информации, ние сакаме можете да ме контактирате прво, ви благодарам. Запад Унија прифатени. Повратните информации Политика, Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек. Ние не сме одговорни за пакет изгубени или оштетени за време на испорака, ако тие не се осигурени., зелена производ, безопасни за човечкото тело (тоа може да се мијат со вода или хемиско чистење) структура е направена со EPE материјал. Водоотпорен : POLYFOAM материјал може да биде Водоотпорен Чистење Инструкции : Водата за перење или хемиско чистење. За Добавувачи : Зачувам проверува кредитна картичка детали за секоја трансакција.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL
Пол:
Унисекс
Посебни Употреба:
Носии
Тема:
Маскота
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Животно Тематските Носии

Избор на клиент