Телефон Случај За Nokia 3 5 6 Случај Мода Флип Мобилни Кожа Случај За Nokia 540 640 640XL 650 950 950XL 1020 Случај СТП Кожата Сет

Телефон Случај За Nokia 3 5 6 Случај Мода Флип Мобилни Кожа Случај За Nokia 540 640 640XL 650 950 950XL 1020 Случај СТП Кожата

Достапно за нарачка
DEN 202.08
Достапност:


Продажба Точка :
1.100% сосема нов од Hong Baiwei;
2.Картичка слотови и внатрешниот џеб за вршење на ИДЕНТИФИКАЦИЈА, парични средства и кредитни картички;
3.Направен од висок квалитет на СТП кожа материјал, Обезбедува максимална заштита и спречува гребнатини, чипс и нечистотијата од таложење;
4.Вграден-во мирување за хоризонтална поглед медиуми,гледајте филм во секое време секаде.
Телефон Случај За Nokia 3 5 6 Случај Мода Флип Мобилни Кожа Случај За Nokia 540 640 640 XL 650 950 950 XL 1020 Случај СТП Кожата Сет
Совршено Погодна :
За Nokia 6
За Nokia 5
За Nokia 3
За Nokia 1520
За Nokia 1320
За Nokia 1020
За Nokia 950
За Nokia 950 XL
За Nokia 730
За Nokia 725
За Nokia 650
За Nokia 640
За Nokia 640 XL
За Nokia 640
За Nokia 540
Превозот :
Ние брод во 1-3 дена по расчисти исплата(со исклучок на викенд и државни празници),ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Се враќа и Размена Политика :
Ние прифаќаме враќање и замена ако објектот има каков било дефект.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена, во однос на сите прашања.Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди пријатен шопинг искуство.Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се постигне задоволство,ако има било кое прашање или загриженост со вашата нарачка,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Повратни информации :
Елени клиент, ве Молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба.Ќе биде многу ценет.Ако имате какви било прашања или проблеми,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.

За производот

Материјал:
За Nokia 3, За Nokia 5, За Nokia 6, За Nokia 540, За Nokia 640, За Nokia 640XL, За Nokia 650, За Nokia 730, За Nokia 725, За Nokia 950, За Nokia 950XL, За Nokia 1020 Година, За Nokia 1320, За Nokia 1520
Бренд Име:
HongBaiwei
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Nokia
Тип:
Флип Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
бизнис
Големина:
For Phone
Карактеристики:
за случај
Функција:
Флип Џеб Кожа Случај
ОДГОВАРА ЗА:
Бизнис За Мажи/Жени/Gril/Момче Паричникот Случај
Стил:
Луксузна & Гроздобер & Ретро & Fashion & Домот
Тип:
Телефон случај Додатоци & Делови
Модел:
Мобилен Телефон Случаи & Кеси Додатоци
користат за:
Со Картичка Носителот Паричникот Случај Школка
Модел 1:
За Nokia 3 5 6 640 640XL 950 950XL
Модел 2:
За Nokia 540 650 730 725
Модел 3:
За Nokia 1020 1320 1520

Избор на клиент