2 предните Универзална столче опфаќа За Кадилак сите модели ATS КТ XT SRX црна/беж/graycar додатоци авто налепници
Новак - 35 %

2 предните Универзална столче опфаќа За Кадилак сите модели ATS КТ XT SRX црна/беж/graycar додатоци авто налепници

Достапно за нарачка
DEN 2687.52
DEN 1747.00
Достапност:

Ali Express Стандард Превозот Бесплатен Превозот.Ако ви се задоволи со примените стоки и нашите услуги, ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас. Поради тоа што припаѓа на Универзална столче покрие, па на тоа не може да биде 100% погоден за вашиот автомобил, ако ви требаат Посебни столче маска, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ви помогнат да се произведуваат .
За автомобил модел : Таа е погодна за 98% модели на автомобили. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа.
За превозот :
1. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА,ДОБИВААТ ИНФОРМАЦИИ внимателно при обработка на нарачка. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Ние ќе се потрудиме за да можете 100% задоволство.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4. Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски Трансфер, Western Union,Moneybookers,и други методи за плаќање. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена откако ќе поставите цел. Генерално, стоки ќе бидат испратени во 1-3 работни дена од приемот расчисти исплата. ако ви треба дневник , ве Молиме изберете "лого" опција и да ми кажете што логото ви треба. Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро ;
2.Австрија.Швајцарија.Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време, и да забележите нас најпрво пред да остави негативни повратни информации или датотека било спор. Понекогаш,на строгите обичај ќе бидете на време на испорака малку подолго.ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Тоа е нашиот живот, за да преживее.
Ние можеме да произведуваат повеќето автомобил марка лого!
Како што се : Логото за "Фолксваген", Тојота,Мицубиши, Киа , "Опел", "Шкода", итн.Ние може да произведе некои други бренд столче покрие ако ви треба;
3. За повратни информации :
Победа голем углед и почит од нашите колеги и клиенти, бидејќи ние постојано ги држат убедување : Клиент е Бог ,услугата доаѓа на прво место! 1. Ако не сте задоволни со купувањето, ние би биле задоволни да се направи замена или рефундирање во рок од една недела.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки ПОБРЗО 2. Ние имаме повеќе од 95% од столче модел
За Нас :
За плаќање :
1.
Превозот Компанијата : Ali Express Стандард За Испорака
Земја (Бесплатен Превозот) : Руската Федерација
Проценето Време На Испорака : 10 - 25 Дена
Превозот Компанијата : Русија Експрес - SPSR
Земја : сад ( во САД само )
Проценето Време На Испорака : 15 - 30 Дена
Превозот Компанијата : Ali Express Стандард За Испорака
Земјата : Ирска.Јапонија. Декларација : Ако ви требаат 7 седишта .
Зошто да изберете нас :
1.ве молиме контактирајте со нас или да ја напуштат масажи за мене , 7 седиштето треба плаќаат екстра пари .Позитивен Фидбек и 5 Ѕвезди isvery многу важно за нас. Обично тоа ќе потрае околу 10-55 денови за вас. И ние не сме одговорни за Штета или пратката е задржан од страна на вашиот локален обичај
За политика на Враќање :
1. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Ние не сме одговорни за било какви проблеми кои се предизвикани за време на превозот, како што се незгода, одложување или други прашања. За било какви предмети да се испрати назад до нас, ве молиме испратете со ЕМС или пост со следење на број.Норвешка. Со цел да се обезбеди да примате стока само плаќаат пониска, помалку даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, Купувачот е одговорен за какви било царински давачки, ако тоа е потребно.

За производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Тежина:
1.5kg
Бренд Име:
wenbinge
Специјални Функции:
меки и удобни
Материјал Тип:
Вистински Свила
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Објектот Ширина:
30cm
Mfg Серија Број:
Универзална
Објектот Висина:
15cm
сет парче:
>10
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
Сендвич материјал+свила

Избор на клиент