Топла Платно Печатени Сончоглед Ѕидното Сликарство Уметност Постер Модуларен Слика за Дневна Соба Платно ликовна Уметност Работи Формулиран 3pcs
Новак - 45 %

Топла Платно Печатени Сончоглед Ѕидното Сликарство Уметност Постер Модуларен Слика за Дневна Соба Платно ликовна Уметност Работи

Достапно за нарачка
DEN 1440.00
DEN 792.00
Достапност:


За производот

Големина (Инчен):
40x80cmx3pcs, 30x60cmx3pcs
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Форма:
Три-слика Комбинација
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
OKHOTCN
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство

Избор на клиент