Бесплатен превозот жените мода гроздобер плетен појас 1.1x100cm тенок појас каузална носат појас вистински кожен појас
Новак - 5 %

Бесплатен превозот жените мода гроздобер плетен појас 1.1x100cm тенок појас каузална носат појас вистински кожен појас

Достапно за нарачка
DEN 366.24
DEN 348.00
Достапност:


Бесплатен превозот жените мода гроздобер плетен појас 1.1x100cm тенок појас каузална носат појас вистински кожен појас

За производот

Тип На Објект:
Појаси
Бренд Име:
DKBLINGS
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Појаси Материјал:
Cowskin
Тока Должина:
2cm
Појас Ширина:
1.1 cm
Тока Ширина:
2cm
Број На Модел На:
al085499
Појас Должина:
100
Појаси Големина:
една големина

Избор на клиент