Желе чиста свила chiffon свила свила крпа Jocesa Сан лето облека ткаенини DIY
Новак - 18 %

Желе чиста свила chiffon свила свила крпа Jocesa Сан лето облека ткаенини DIY

Достапно за нарачка
DEN 902.88
DEN 740.00
Достапност:


Ширина : 110cm
Тежина : 10 MOMME(1 MOMME=4.3056 r/М 2)
Состојки : Свила
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел. xin
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.3-c-s.w4002-15205883859.9.ow2y A2&id=38397261577

За производот

Материјал:
100% Свила
Техника:
Ткаени
Ширина:
110cm
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на клиент