5 Парче Платно Уметност Ѕид Слики Злато Пченично Поле во Зајдисонце Платно Сликарство HD Печати Слика Дома Декорација Caudros
Новак - 43 %

5 Парче Платно Уметност Ѕид Слики Злато Пченично Поле во Зајдисонце Платно Сликарство HD Печати Слика Дома Декорација Caudros

Достапно за нарачка
DEN 816.00
DEN 465.00
Достапност:


За производот

Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25cm, 20x30 20x40 20x50cm, 30x40 30x60 30x80cm
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Техника:
Спреј Сликарство
Бренд Име:
OKHOTCN
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Број На Модел На:
1
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Пејзаж
Обликот:
Нередовните
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings

Избор на клиент