100 Парчиња SMD 2 Pin Еден Push Копчето Тактилни Такт Прекинувачи 3x6x4.3мм
Новак - 5 %

100 Парчиња SMD 2 Pin Еден Push Копчето Тактилни Такт Прекинувачи 3x6x4.3мм

Достапно за нарачка
DEN 215.04
DEN 204.00
Достапност:

Главната Боја Сива Име на Производ Тактилни Switch Акција Тип на Еден Земјата на Производство КИНА Материјал Метал, Пластика Копчето Големина 3 х 1.5 x 1mm/0.12" x 0.06" x 0.04" (L*W*H) Вкупната Големина(Pin Не се Вклучуваат) 3 x 6 x 4.3 mm/0.12" x 0.24" x 0.17"(L*W*H)

За производот

Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Гаранција:
0.1

Избор на клиент