Нови Пристигнување Servomotor Комплет AC Серво Мотор 60ST-M01930 + Серво возач 3 Фаза & 1 Фаза Електричен Мотор 600W 3.5 СО 1.91 Н. М 3000RPM
Новак - 5 %

Нови Пристигнување Servomotor Комплет AC Серво Мотор 60ST-M01930 + Серво возач 3 Фаза & 1 Фаза Електричен Мотор 600W 3.5 СО 1.91

Достапно за нарачка
DEN 13200.00
DEN 12540.00
Достапност:


Нови Пристигнување Servomotor Комплет AC Серво Мотор 60 ST-M01930 + Серво возач 3 Фаза &
1 Фаза Електричен Мотор 600 W 3.5 СО 1.91 Н. М 3000 RPM
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име на производ : 60 ST-M01930 Серво Мотор + Возачот
Напон : 220 V
Моќност : 600 W
Вратило дијаметар : 14mm
Прирабница За Инсталација : 60 * 60
Номинална брзина : 3000rpm
Номинална вртежен момент : 1.91 Н. М.
Големина : 20 * 50 * 10СМ
Тежина : 5 KG
Јачина на звук : 2 KG
Вклучуваат :
1.91 Н. M, 0.6 KW, 3000 вртежи во минута Серво Мотор * 1pc
Вози * 1pc
Енкодер линија * 1pc (3 метри)
Мотор линија * 1pc (3 метри)
25-pin паралелно port конектор * 1pc

За производот

Бренд Име:
ZJMZYM
сертификација:
CE
Тип:
Серво Мотор
Фаза:
Три-фаза
Број На Модел На:
60ST-M01930
Фреквенција:
50Hz
Излезна Моќност:
600W
AC Напон:
220v
Ефикасност:
Други
Заштита На Функција:
Други
Број На Производ:
FH183
Име:
60ST-M01930 Серво Мотор + Возачот
Напон:
220V
моќност:
600W
Вратило Дијаметар:
14mm
прирабница инсталација:
60 * 60
номинална брзина:
3000RPM
Номинална Вртежен Момент:
1.91 Н. М.
Големина:
20 * 50 * 10CM
Тежина:
5KG

Избор на клиент