AC напон 220V / 380V 90W фиксна брзина / за брзина / опрема мотор опрема мотор
Новак - 13 %

AC напон 220V / 380V 90W фиксна брзина / за брзина / опрема мотор опрема мотор

Достапно за нарачка
DEN 5280.00
DEN 4594.00
Достапност:


Следниве се исти како " Овој линк е 6 W-400 W минијатурни насочена мотор, брзина сооднос 3 K-180К (брзина 466 да -8 возврат), за брзина сооднос 200 K-300 K, ве молиме контактирајте со нас!
Електрична Машина брзина и брзина, брзина на мотор со брзина гувернерот може да се брзина, постојана брзина на мотор директно со почетна capacitor На моторот може да се сменат, како што се чести позитивни и негативни потреба да се зголеми на сопирачката.
Овој линк не содржи гувернерот, заградата, гувернерот, заградата треба уште еден истрел. Гувернерот Можете да ја прилагодите брзината моторни брзина (само забави), треба да се Тоа треба да се напомене дека брзината преку гувернерот забави во исто време вртежен момент ќе стане помал, долго време работи панел скала треба да се прилагоди повеќе од 50% подобар.
Следниве се исти како " Гувернерот линк :
Заградата линк :
2 IK6 W моторни излез окно е 8мм (мелење рамен бунари); 3 IK15 W, 4 IK25 W моторни излез окно е 10мм; 5 IK40 W-140 W моторни излез вратило стандардно е 15mm, за 12mm, ве молиме контактирајте со инструкции или порака белешки; 6 IK160 W-300 W моторни излез вратило стандардно е 15mm , За 18mm ве молиме контактирајте со инструкции или порака белешки.
Овој дел на бебето сите моторни не е данок, со исклучок на превозот.

За производот

Бренд Име:
FHW
сертификација:
CCC
Тип:
асинхрони мотор
Фреквенција:
50/60Hz
Излезна Моќност:
90W
Број На Модел На:
6
Заштита На Функција:
Експлозија-доказ
Фаза:
Еднофазен
AC Напон:
220v 380v
Ефикасност:
Други

Избор на клиент