Артишок за Туш Туш Главата Прскање туш со 7 LED Бои се Промени Автоматски

Артишок за Туш Туш Главата Прскање туш со 7 LED Бои се Промени Автоматски

Достапно за нарачка
DEN 338.40
Достапност:


4469 Артишок со LED нуди прекрасно искуство и убава бања Нема батерии или напојување надворешни потребно Артишок надворешниот дијаметар : прибл. 1.22 инчи / 31mm Артишок Должина : Околу. 2.36 инчи / 60mm надворешниот дијаметар на жица : прибл. 0.78 инчи / 20mm Artichoke со LED нуди прекрасно искуство и убава бања
Без батерии или напојување надворешни е потребно
Артишок надворешниот дијаметар : прибл. 1.22 инчи / 31mm
Артишок Должина : Околу. 2.36 инчи / 60mm
Надворешниот дијаметар на жица : прибл. 0.78 инчи / 20mm
Опис :
Кога водата тече, LED светла ќе го осветлуваат веднаш и автоматски
Автоматски ја менува бојата постепено и треперење
Ова е толку многу сјај иако нема други осветлување потреби
Промена на боја ПРЕДВОДЕНА не се предмет има температурата на водата
Светла боја : 7 бои со светкави
Број на Порти : 4
Вкупно Lenght на sprayer : прибл. 8.86 инчи / 225mm
Тема внатрешен дијаметар : прибл. 0.55 инчен / 1.4 cm
Материјал : ABS пластика
Боја : сребрена, црна
Пакетот вклучува : 1 x LED туш главата
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

За производот

Туш форма:
Круг
Обликот:
Круг
Стил:
Една Глава
Туш Главата Функција:
Заштеда На Вода Тушеви
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
SZ-TFBC-I005655
Бренд Име:
GX.Diffuser

Избор на клиент