цилиндар на главата 6460101120 6460100820 908 720 908720 за Мерцедес Бенц МОТОРОТ : НП 646 OM646.811 OM646.812 OM646.820 OM646.821
Новак - 25 %

цилиндар на главата 6460101120 6460100820 908 720 908720 за Мерцедес Бенц МОТОРОТ : НП 646 OM646.811 OM646.812 OM646.820 OM646.821

Достапно за нарачка
DEN 23376.00
DEN 17532.00
Достапност:


цилиндар на главата 6460101120 6460100820 908 720 908720 за Мерцедес Бенц МОТОРОТ : НП 646 OM646.811 OM646.812 OM646.820 OM646.821
Дел број :
6460101120 6460100820 908 720 908720
Одговара на моторот : OM646 OM646.811 OM646.812 OM646.820 OM646.821
Главата на цилиндерот ќе одговара :
Мерцедес Бенц Мерцедес Бенц Спринтер / Viano / Класа C 2151 CC 2.2 D 16 V 2007 - МОТОР : OM646 OM646.811 OM646.812 OM646.820 OM646.821
Па yment
Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.
Превозот на Сите item s ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.
Сите предмети се сосема n ew, никогаш не се користи, и уште во orig inal пакување доколку не е поинаку назначено.
Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени.
Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на цилиндри на главата се понудени во описот.Производот се нуди е на високо квалитетни резервни производ.
Грижа за корисници Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.
Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж
По продажба на Политика
Пред купување, нашиот предлог е да испратите слика ќе треба да се инсталира на автомобилот,и да се отвори хауба се направи една воздухот слика за нас.
Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена.
ПРЕДМЕТИ НЕ ДОЈДЕ СО ИНСТРУКЦИИ - КУПУВАЧИ ПАЗЕТЕ СЕ
Професионалната инсталација и/или помош е силно да се предложи. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност. Ве молиме имајте предвид, купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош.
Се Враќа Политика
Откако ќе конкурираат за или да се купи овој објект, вие се согласувате со следниве политика на враќање; Сите стока се продава како што е опишано.
Целосна наплата ќе се издаде ако соодветна замена не е достапно кога yourreturn пристигнува.
Се врати превозот на трошоците се на одговорност на клиентот.
Ние само можеме да прифатиме размена ако објектот е примена неточни или неисправни
Повратните информации Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА ,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

За производот

Бренд Име:
westmove
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Година:
2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
Име На Модел:
гол гол дизел Спринтер Viano Класа C
Зафатнина:
2.2 D 2.2 2.2 L L
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
49inch
Објектот Ширина:
21inch
Објектот Висина:
24inch
Објектот Тежина:
20kg
Материјал Тип:
OM646811 OM646812 OM646820 OM646821 OM646 811 OM646 812 OM646 820
Специјални Функции:
OM646 821 6460101120 6460100820 908 720 908720

Избор на клиент