[HORNET] Висок Квалитет на T Притиснете Алатка Тешко Алуминиум Зачин Полен Притиснете Presser Компресор Билка Мелница Дробилката со Подарок Кутија

[HORNET] Висок Квалитет на T Притиснете Алатка Тешко Алуминиум Зачин Полен Притиснете Presser Компресор Билка Мелница Дробилката

Достапно за нарачка
DEN 955.20
Достапност:


Алуминиум Полен Притиснете Presser со Подарок Кутија
- Материјал : Алуминиум
- Внатрешен дијаметар : 10ММ
- Нето тежина : 134g
- Бруто Тежина : 226g

За производот

Бренд Име:
HORNET
Обликот:
Директно Тип
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
KY800
Бродови Од:
Кина

Избор на клиент