Пејзаж Модерни слики со Палета нож уметност масло на Платно шарени ноќ рачно изработени висок квалитет
Новак - 14 %

Пејзаж Модерни слики со Палета нож уметност масло на Платно шарени ноќ рачно изработени висок квалитет

Достапно за нарачка
DEN 5136.00
DEN 4417.00
Достапност:


Чекор 6 - Комплетирање и Контрола на Квалитет
Откако сликата била завршена од страна на уметникот, нашата работа се уште не е направено. Откако сите е во договор, некоја слика на сликата е испратена до вас, клиентите, за конечно одобрување. Лесно Се Враќа Политика. Направи со меки рабови, ова е многу основни означување на сликата.
Чекор 2 - Примена на Undercoat на Боја
Откако скица е завршена, изведувачот ќе почне да се применува undercoat на боја. 100% Пари гаранција за да се Гарантира. Треба да ги имате бараните прилагодувања, тие ќе бидат направени, како и.
Чекор 3 - Градење на Форми
Откако undercoat на боја е во место, ние да почне изградба на форми на објекти во слика.На reprodution слики на Van Gogh,Моне,Салвадор dali,Renior Da Vinci,Пикасо се многу жешко овде. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате да се регистрирате уметникот име Меѓународни стандардни големини : 20 "x 24" ( 50x60 cm ), 24" x 36" ( 60x90 cm), 30" x 40" ( 75x100 cm ), 36" x 48 "(90x120 cm ) , 40" x 60" ( 100x150 cm ), 48 "x 72" ( 120 x 180 cm ) , Сите прилагоди на големината на располагање .
100% Рака Насликани + 100% Задоволство + Висок Квалитет + Пари Quranteed
ЗА НАС :
Морски Градина Галерија, кој се наоѓа во Xiamen град, Кина. Било измени, ако е потребно, се направени во овој момент. На скицирање е нормално да се направи со молив или некои јаглен, во зависност од уметникот.Ние сме секогаш прави големи напори да ви дадат забава и неверојатна онлајн шопинг услуги. Во овој момент, вие не може дури и да го признае тоа. Ние додадете уникатна текстура, карактерот и стилот на специфични сликар и сликарство, заедно со дополнителни детали во сликарството. Платно Само, без да се поместуваат или врамени. Откако сликарство е прифатен од вас, ние не завршна инспекција на сликата и потоа пак тоа за превозот и испорака. Ние ќе ви испратиме цена вклучувајќи го и превозот на трошоците на врата.
Обработка време на својата цел :
Затоа што сите репродукции се во рака-насликани, генерално тоа ќе потрае околу 10-15 дена за да се заврши по плаќање.
Масла Descripitions : 100% handpainted на платно, не се печати, не постер. Ние се собраа стотици одлични уметници,кој има повеќе од 10 години сликарство искуства, facous на апстрактни маслото,портрет слики,животински слики,Пејзаж слики,уште живот и цвет и сл. Сите waterprint или изведувач името на сликата нема да биде покажа на завршен сликарство. Сликата е сега презентирани на нашиот најголем високи сликари, кои се учат и да понудат своето мислење. Ова е местото каде што нашиот уметник е уникатен познавање на точната стилови на уметници тие портрет навистина доаѓа да го фрлам, и каде што основа за навистина уникатен репродукција на боите е направен. Ова е направено со поголеми четки со цел да се добие на основните форми и бои во место, вклучувајќи позадина.Ние веруваме дека може да имаат огромен избор тука.
Лесно Политика На Враќање :
Ако не сте задоволни со нашата квалитет во рок од 10 дена по примените, можеме да го прифатиме враќање на целосна наплата ќе биде испратена назад по добивме врати. За сликарство репродукција, дека првиот чекор е да се скица на мотив на сликање на платно. Вкупно ќе ја добиете вашата цел во 15 - 25 дена по плаќање.Оставете ни го вашето точно превозот адреса и контакт телефонски број.Ние ќе ви испратиме завршен сликарство фото по е-пошта за потврда пред пратката. Сите Репродукции се со Висок квалитет. Кога имаш на слика,ако има било каков проблем,ги споделите со нас слободно,ние ќе ви одговори во 12 часот. Ова осигурува дека сликарство ужива максимална заштита, а тоа е да се биде предаден.

За производот

Големина (Инчен):
24 X 20, 32 X 24, 40 Х 30, 36x48, 40x60, 48x72
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
87
Iid:
12649
M:
M2

Избор на клиент