Нови NT20S-ST121-EV3 NT20S-ST128B екран на допир за гаранција

Нови NT20S-ST121-EV3 NT20S-ST128B екран на допир за гаранција

Достапно за нарачка
DEN 720.00
Достапност:

Нови NT20 S-ST121-EV3 NT20 S-ST128 B екран на допир за гаранција
Забележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата е-мејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа
Сите производи ќе бидат тестирани пред превозот
За сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот цена
од кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифатат
Ние нудиме :
1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.
2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.
3.Насочат на купување и плаќање на процесот.
4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.
5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.
6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.

За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на :
Услуги На Клиентите : Gi Gi Lin
САНДАЧЕ : cs @ 3605buy.com
SKYPY : Customer Service_3605buy

За производот

Должина на кабел:
NT20S-ST121-EV3, NT20S-ST128B
Тип:
SATA Кабли
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
samkoon
Број На Модел На:
NT20S-ST121-EV3 NT20S-ST128B
статус:
Нови
Статусот 2:
Компатибилен допир
Производи Статус:
Акции

Избор на клиент