игла плоча за Типичен TW3-8B

игла плоча за Типичен TW3-8B

Достапно за нарачка
DEN 474.72
Достапност:


игла плоча за Типичен TW3-8 B

За производот

Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
машина за шиење

Избор на клиент