6 Метри/многу Убава жолта африкански восок ткаенина и убаво печатени шема hollandais batik восок за облека LB17-1
Новак - 33 %

6 Метри/многу Убава жолта африкански восок ткаенина и убаво печатени шема hollandais batik восок за облека LB17-1

Достапно за нарачка
DEN 2304.00
DEN 1544.00
Достапност:


Добредојдовте на нашата продавница и да уживате во вашата шопинг !
Ако имате било какви прашања на нашите производи,ве молиме љубезно ве молиме да ни испратите e-mailor контактирајте со нас во секое време. Вашиот satifaction е нашата одлична извршување!
Производ Детали :
Чипка Ткаенина
Чипка Употреба : Партија се облекуваат; венчаница; Облека; Платно
Ткаенини Опис На Производот
Ширина : 45"/46"
Тежина : Околу 1kg /6 метри
Должина : 6yards/еез
MOQ : 1 buc
Материјал : Полиестер/Памук
Испорака : 3-7 дена
Превозот начини : Бесплатен превозот од DHL
Рок на Плаќање : Со Alipay Чипка Порт : Гуангжу Производи покажува
Забелешка : вистинската боја на производот можеби таму е малку различен од слики,поради светлината и компјутерски монитор ,ве молиме да бидат awared на тоа.
Политика На Враќање :
1. Враќање или Повраток е прифатена во рок од 5 дена, ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса.
2.За да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната, такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачот.
3. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба, Ако тоа не се вклопуваат за вас, ние само го прифати не се оштетени објекти.
4. Ве молам, кога ќе се вратите на стоки,кажете ни прв, а ќе се врати EMS, тогаш може да се реши брзо.
Повратни информации :
Клиентите задоволство е многу важно.Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле. Ве молиме да оставите позитивен фидбек. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние би сакале да работиме заедно со вас за решавање на каков било спор.
Услуги На Клиентите :
Негативна или неутрална повратни информации влијае на нашиот бизнис,па ако имате проблем, ве молиме ги споделите со нас пред да замине повратни информации,
како ние сме искрено да се решат проблемите, како брзо како што може.
Бесплатен Превозот Услуга :
Ние го избере најдобриот изразат со курирската служба DHL. Но, за некои оддалечени области, купувачот го изберат логистика не може да дојде, или на товар е премногу скапа да се прифати. Но, не грижете се, ние ќе испрати порака до вас, ве молиме запомнете провери 'Aliexpress порака'. ( прв Избор е DHL, оддалечените области default Fedex)Забелешка : бесплатен превозот, но не вклучуваат купување тарифа на царината.
Уживајте во вашата шопинг во Мода Аристократски!
Препорачаните производи

За производот

Материјал:
100% Органски Памук
Стил:
Жакард
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
Велур Ткаенина Тип:
No
Тип На Производ:
Органски Материјал
Тип:
brocade ткаенина
Ширина:
45''/46''
Техника:
Плетени
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на клиент