Додатоци за Sony PS4 Ладење Фанови Страна Планината Ладење Машина Фанови за Sony PS4 Конзола за игри Домаќин Контрола на Температурата Ладилник
Новак - 18 %

Додатоци за Sony PS4 Ладење Фанови Страна Планината Ладење Машина Фанови за Sony PS4 Конзола за игри Домаќин Контрола на Температурата

Достапно за нарачка
DEN 779.04
DEN 639.00
Достапност:


Додатоци за Sony PS4 Ладење Фанови Страна Планината Ладење Машина Фанови за Sony PS4 Конзола за игри Домаќин Контрола на Температурата Ладилник
Супер ладење вентилатор за PS4 Игри конзола,се Излади за вашиот Play Station 4 хардвер и бидете сигурни дека тоа е dustless фан има вкупно 5 фанови (два големи, три мали) ,Работи непречено и тивко Три различни начини на ладење : Нормална брзина за пристоен игри;Турбо брзина за навистина тешка игри и хардкор гејмери; Автоматски режим ладилникот се пали кога за Play Station 4 добива топла и се врти надолу кога станува кул повторно Автоматски режим ладилникот се пали кога за Play Station 4 добива топла и се врти надолу кога станува кул повторно! Оваа ладење вентилатор едноставно клипови врз грбот на конзола и се напојува преку вклучени usb напојување со кабел.
Работата Инструкции : - Клип фан на позадината од конзолата. - Поврзете го кабелот за напојување за да конзола. - За да го вклучите љубител на, едноставно потчукнете switch to 'ЗА'. - Во овој момент, притиснете "ТУРБО' копчето за да се направи турбо отскокнување, фан ќе се забави и да ја ослабне правец. - Ако потчукнете го вклучите 'АВТОМАТСКИ', фан оди во автоматски режим, па фан ќе почне да работи како што температурата се зголемува и ќе престане да работи како температура паѓа автоматски. - Кога се во исправна состојба, ако пет навивачи не работиме заедно, ве молиме да се префрлите на "OFF", тогаш притиснете ТУРБО копче, потоа потчукнете на замени да 'НА' повторно.
- Работен напон : DC5 V
- Текст : AC100 V-240 V 50/60 HZ, излез : DC5 V1 A
- Фан Спецификации : Голем обожавател : DC5 V0.15 A, ротирање на ветер : 4500±10%ВРТЕЖИ во минута Мал вентилатор : DC5 V0.12 A, ротирање на ветер : 6000±10%ВРТЕЖИ во минута
Големина на : 22.3 x 5.3 x 7.5 cm
- Производот Додатоци : Кабелот За Напојување
- Материјал : ABS пластика
1 x за PS4 Фанови со кутија
Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање, Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа
откако плаќање снимање ние ќе ја процесира вашата нарачка, откако процесот времето е завршена. Повратни информации е многу важно за нас. Ние побара да контактирате со нас пред да ни даде неутрален или негативен фидбек или спор, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Однапред ви благодариме. Ако можете да ни даде 5 ѕвезди ,ќе испрати подарок за вашата следна цел . Како да добиете повеќе Купони и Попуст ? 1) Можете да го споделите фотографијата за вашите предмети во повратна информација и од контактирајте со нас , ние ќе ви даде $2 Купоните можете да ги користите во следната цел . што не е поголема од 2.1 ДОЛАРИ (како што цел е 2.1 ДОЛАРИ , вие само треба да се обрне 0.1 USD) 2) По приемот на производите што сте го купиле и да се направи производ евалуација на Локалниот форум или на социјалните мрежи Платформи (не заборавајте ги приложи линк од нашата продавница)
Ние ја проверите вашата евалуација на квалитетот и pageviews. Потоа ние ќе ви даде $2 сини Картони . 3) да ја Додадете нашата продавница во вашата продавница листа ,можете да добиете 3% ПОПУСТ во секоја ваша цел .

За производот

Број На Модел На:
за Sony Playstation 4 за PS4
Бренд Име:
Yoteen
Спецификација:
EU
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation4
SONY Модел:
PlayStation4

Избор на клиент